BÅLSERVIS, 13 delar, glas, Frankrike, sent 1800-/tidigt 1900-tal.

Klarglas och gröntonat glas. Förgylld dekor. Skålens höjd 28 cm. Glasens höjd 8 cm.

Skålens mynning med nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK