TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 delar, gjutjärn, 1900-talets slut.

Gjutjärn bla i rutmönster och trä. 2 soffor längd 128cm, bord l 118 b 64 h 65cm.

Slitage. Rost. Sprickor i träet.

Lähtöhinta
1 500 SEK