TAKLAMPA, "Nobona", Marinella Patetta för Fontana Arte, formgiven 1998.

Kromad ställning. Justerbar, blästrad, vit glaskupa. Höjd 110cm.

Bruksslitage. Repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
3 000 SEK