Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

TEKÖK, ett par, porslin, nyrokoko 1800-talets andra hälft.

Ställning med hexagonal form med godronnerad tekanna. Höjd: 25 cm.

Slitage, repor, sprickor,

Muut tiedot

2 medföljande trasiga saltkar.

Lähtöhinta
1 800 SEK