TEKÖK, ett par, porslin, nyrokoko 1800-talets andra hälft.

Ställning med hexagonal form med godronnerad tekanna. Höjd: 25 cm.

Slitage, repor, sprickor,

Muut tiedot

2 medföljande trasiga saltkar.

Lähtöhinta
1 800 SEK