SPEGEL, gustaviansk stil, John Lundmark, 1900-talets första hälft.

Förgylld och bronserad. Genombruten dekor av lagerblad och medaljong. Brännmärkt John Lundmark. 131 x 52 cm.

Ytskikt med några defekter.

Lähtöhinta
3 000 SEK