MATTA, rölakan, Sverige, 1900-talets mitt. Ca 229x151 cm.

Grön spegel med ljus huvudbård.

Slitage, trampveck längs både lång- och kortsidor, smuts, fläckar (något stela).

Lähtöhinta
2 000 SEK