MATBORD, engelsk stil, 1900-tal.

Bl a mahogny, delad skiva med rundade hörn, på två pelarben med delad fot med hjul. Längd 156, bredd 100, höjd ca 79.

Bruksslitage med repor, stötskador.

Lähtöhinta
1 500 SEK