TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn, tidigt 1900-tal.

Målat. Dekor av bladverk. På tassfötter. Längd 68 cm. Bredd 63. Höjd 75 cm.

Repor och märken. Rostangrepp. Skiva med slitage och repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

299. A fine signed 'Davari' Isfahan rug, c. 233 x 148 cm.
Lähtöhinta
18 000 - 20 000 SEK
Tämänhetkinen tarjous:
- SEK