SERVERINGSVAGN, mässing, 1960/70-tal.

Stomme i mässing. Två lösa hyllplan i glas. På Hjul. Längd 69, bredd 42, höjd 76 cm.

Slitage. Repor. Anlupet.

Lähtöhinta
1 500 SEK