TOALETTEBORD, 1900-talets andra kvartal.

Mahogny samt klädd med benvit läderimitation. Dekorspik. Längd 104, djup 38, höjd 70 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK