TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, Byarums Bruk, Vaggeryd, 1900/2000-tal.

Vitlackerad metall. Fyra stolar med stoppad sits. Bord med marmorimitation på skiva. Längd 120, bredd 80, höjd 73 cm.

Bruksslitage, en del färgbortfall. Bord med senare bordsskiva.

Lähtöhinta
3 000 SEK