Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

SEKRETÄR, omkring 1800-talets mitt.

Fyrsidigt avsmalnande ben. Delvis alm. Längd 102, bredd 43, höjd 128 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, mindre skador. Kompletterad, ett lås saknas. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK