SERVERINGSBESTICK, 2 st, sterlingsilver, "Magnolia/Blossom", Georg Jensen, Danmark. Vikt 40 g.

Svenska importstämplar. Längd 14 respektive 16 cm.

Bruksslitage. En gaffel med gravyr.

Lähtöhinta
1 200 SEK