SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal.

Förgylld, oval form. Skuren dekor av bland annat pärlstav och krönande bandrosett. Höjd ca 72,5 cm.

Slitage, nagg, repor och krackelyr. Smärre färgbortfall.

Lähtöhinta
2 000 SEK