MATTA, semiantik, Isfahan, ca 311 X 208 cm.

Övermönstrad vit botten, floral dekor. Röd huvudbård med blom- och växtdekor.

Slitage, ställvis hårdare. Gamla malskador längs franskanterna.

Lähtöhinta
8 000 SEK