BRICKBORD, 1800-tal

BRICKBORD, 1800-tal

Bricka i trä, bemålat i svart med förgylld dekor av kinesiserande motiv. Underrede i svartmålad trä. Längd 82, bredd 59, höjd 53 cm.

Slitage. Märken.

Lähtöhinta
3 000 SEK