HISSLAMPOR, ett par, jugend, 1900-talets första del.

Glaskupor. Fattningar i porslin. Reglerbar höjd, kupornas diameter 18 cm.

Omonterade. Nydragen el. I övrigt lätt bruksslitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK