SERVERINGSVAGN, funkis, 1930-tal.

Leckerad björk, med förkromat underrede. Löstagbar bricka, underhylla. Hjulförsedd. Längd ca 80, bredd ca 45, höjd 64,5 cm.

Slitage. Repor. Hjul något lösa och ojämna.

Lähtöhinta
2 000 SEK