KARMSTOL, barockstil. 1900-talets första hälft.

Stoppad sits och ryggbricka. Benställning med tassfötter och rikt dekorerad tvärslå.

Bruksslitage. Något nedsutten sits, klädseln blekt.

Lähtöhinta
1 500 SEK