TUBKIKARE, 3 st. 1800-1900-tal

Trä och metall. Längd 16-40

Bruksslitage. Märken och repor. Ej genomgånget. Ej funktionstestad. Små träbitar saknas på trätubkikare.

Alkuperä - Provenienssi

Esbjörn Kronbergs samling.

Lähtöhinta
2 500 SEK