BARNVAGN, 1900-talets början.

BARNVAGN, 1900-talets början.

Med stomme i trä, två hjul i trä samt metall, Längd ca 89, bredd, 51, höjd ca 90 cm.

Slitage, repor, nagg/mindre stötskador. Sprickor. Missfärgning samt rostangrepp.

Lähtöhinta
2 000 SEK