ZINKLÅDA, 1900-tal.

ZINKLÅDA, 1900-tal.

Kvadratisk med genombrutna sidor. 57x57, Höjd: 35 cm.

Slitage, anlöpningar.

Lähtöhinta
2 000 SEK