TAKLAPMA, 1900-talets första hälft. Höjd 50 cm.

Stomme av metall. Dekor av kvinna. Etsad råglasskiva. Diameter 56 cm

Repor och märken. Ej Funktionstestad. Något fläckad stomme. Något mindre nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK