426501

ORIENTALISKA FÖREMÅL, 6 delar, sten, sent 1900-/2000-tal.

Armring innerdiameter ca 6 cm. Figurer längd 5-8 cm.

Smärre repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK