SOFFA, tidigt 1900-tal.

SOFFA, tidigt 1900-tal.

Med fast stoppad klädsel, rikt snidade karmar och ben, dessa i form av lejon. Längd ca 122 cm.

Slitage. Träytor med repor och nagg. klädsel med någon fläck. Möjligen smärre renovering.

Lähtöhinta
4 000 SEK