Art Déco

Art Déco

SÄNGBORD, ett par, art deco, 1920/30-tal.

Betsad björkfaner. Ett hyllplan samt dörrfack i front. Längd 42, bredd 34, höjd 56 cm.

Slitage och märken, fuktmärken.

Lähtöhinta
2 000 SEK