SKÅLAR, BÄGARE samt PRISPOKALER, 5 delar, silver, K. Andersson, 1920/30-tal. Total vikt ca 592 g.

Liten skål, diameter 8, stor skål, diameter 18, bägare, höjd 13, prispokaler, höjd 6 cm.

Bruksslitage. Gravyrer.

Lähtöhinta
2 000 SEK