LJUSKRONA, Frankrike, tidigt 1900-tal. Höjd 120 cm.

Stomme i bronserad metall behängd med prismor, korgformad botten med avslutande knop.

Ytslitage, nagg. Renoverad samt kompletterad. Skador. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
10 000 SEK