SOFFBORD, Severin Hansen Jr. Kakel "Tenera", Nils Thorsson för Royal Copenhagen.

Stomme i teak. Skiva klädd med kakelplattor av Nils Thorsson "Tenera". Längd 152, bredd 75, höjd 50.

Bruksslitage. Märken och repor. Kantstöttningar på benen.

Lähtöhinta
1 800 SEK