RESESET, 3 delar. Silver, bl.a St Petersburg 1877-1879. 245g inkl stålblad.

I senare etui. Förgylld dekor. Längd 19,5-26,5 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK