ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt.

ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt.

Ekfanér. Bredd 53, djup 37, höjd 106 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Mindre märken och repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK