KARMSTOL, "CH-25", Hans J. Wegner, Carl Hansen, detta exemplar sannolikt tillverkat under 1950-talet.

Ek. Snörklädd rygg och sits.

Bruksslitage. Snörning med skador, framför allt i framkant.

Lähtöhinta
8 000 SEK