LANTERNOR, ett par, koppar, Thomas Grieve & Sons, North Shields, 1900-talets första del.

Höjd 41 cm.

Senare elektrifiering, slitage, renoverade, delvis senare målning. Inristade nummer på glasen.

Lähtöhinta
2 000 SEK