MUNKMÖBEL, 3 delar, 1900-talets första hälft.

Ek. 2 karmstolar med svarvad och skuren dekor. Bordets skiva 80 x 80. Höjd 76 cm.

Repor och märken. Fläckar. Sprickor. Skruv fattas vid gångjärn.

Lähtöhinta
1 500 SEK