FÅTÖLJ från 1:a Klassvagn. Statens Järnvägar. 1930-tal

Klädd fåtölj. Öronlappar samt huvudkudde.

Bruksslitage. Märken och repor. Senare klädsel.

Muut tiedot

Interiörbild: Foto Statens Järnvägar.

Lähtöhinta
3 000 SEK