Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

SERVISDELAR, 17 delar. Flintgods, "svart glasyr" Gefle. Design Arthur Percy.

15 assietter(diam 18), 2 div fat(diam 27-43 cm).

Obetydligt kantnagg. Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK