SOFFBORD, glas, sent 1900-tal.

Glasskiva uppburen av axkärve. Bronserad. metall. Fasettslipad glasskiva. Längd 125. Bredd 76. Höjd 47 cm.

Repor och märken. Nagg.

Lähtöhinta
4 000 SEK