FLICKDOCKA. Tyskland. Rheinische Gummi- und Celluloidwaren Fabrik, 1900-talets första hälft.

Huvud och armar av celluloid. Blundögon. Öppen mun. Stoppad kropp. Längd 45 cm.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK