ELEMENTSKYDD, 3 stycken, Jugend, 1900-talets början.

Stål och marmor. Djup ca 15 cm. Höjd ca 76-77 cm. Längd 54, 66 samt 100 cm.

Slitage, färgbortfall, rost. Marmor ej original, med nagg och slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK