TALLRIKAR, 12 st, H C Andersen, Royal Copenhagen, 1970-tal.

Med motiv ur H C Andersens sagor. Diameter ca 19 cm. Originalkartonger medföljer.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK