BÄGARE, silver. Nils Ljungberg(1752-1788) Örebro.

Konisk form, graverad dekor och monogram, spår av invändig förgyllning. Diam 8, h 10.

Obetydliga bucklor och repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK