"The Big Book of Breasts", Dian Hanson, Taschen, 2006. "The Body", William A. Ewing, Thames and Hudson, London, 1998 (häftad). " 3DD: Deluxe, A 3-D Celebration of Breasts", Henry Hargreaves, 3DD, 2011.
Slitage, repor och nagg. Smärre missfärgning. Ej fullständigt genomgångna.