Bettina Rheims

(Ranska, Syntymävuosi 1952)
Bettina Rheims
(Ranska, Syntymävuosi 1952)

PARTI FOTOLITTERATUR, 6 st, bland annat "X'Mas", Bettina Rheims, 2000.

"Chambre Close", Bettina Rheims, Serge Bramly, Gina Kehayoff, 1999(häftad). "Love & desire", William A. Ewing, Thames & Hudson, 1999 (häftad). "Nakna Svenskar", Dag Öhrlund, Bokförlaget Replik, 2001. "X'Mas", Bettina Rheims, Gina Kehayoff, 2000. "Female Trouble", Bettina Rheims, Schirmer Art Books, 1991. "Hindsight: Boris Vallejo : His Photographic Art", Boris Vallejo, Collins & Brown, 1998.

Slitage, repor och nagg. Ej fullständigt genomgångna.

Lähtöhinta
1 200 SEK
Kuvan käyttöoikeudet