SKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Mahogny. Ett par skåpdörrar med räfflad, geometrisk dekor. Detaljer i mässing. Bredd 94,5, djup 45, höjd 74,5 cm.

Slitage, repor, stötskador. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
2 500 SEK