RÖKBORD, smidesjärn och koppar, 1900-talets början.

Lös, rund skiva. Hamrad dekor. Svängda, kopplade ben. Diameter 60, höjd 63 cm.

Slitage. Märken.

Lähtöhinta
1 500 SEK