BYRÅ, senempire, 1800-talets mitt.

Fanerad med mahogny. Skuren dekor. 4 lådor. Beslag av mässing. Bredd 88. djup 48. Höjd 83 cm. Nyckel finns.

Repor och märken. Senare beslag. Fläckar. Sprickor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK