FÅTÖLJER OCH FOTPALL, ett par + 1st, sk Howardmodell, 2000-tal.

Klädsel i beige textil, fåtöljer med lösa plymåer, ben fram svarvade med hjultrissor. Fotpall med lös plymå, rektangulär, längd ca82 bredd ca65 höjd ca47 cm.

Slitage. Ställvis blekt. Fläckar på armlän. En av plymåerna med mindre skada på kederkant.

Lähtöhinta
6 000 SEK