KOFFERT, omkring år 1900.

KOFFERT, omkring år 1900.

Trä och metall. Välvt lock. Invändigt med inredning, klädd i papp med motiv. På hjul. Längd 83, bredd 52, höjd 70 cm.

Slitage. Skador. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK