SÄNGAR, ett par, Josef Frank, Svenskt Tenn.

Valnöt. Spjälade. Längd ca 200, bredd ca 100cm.

Bruksslitage. Repor. Ej testmonterade. Sliten ytbehandling. En spjäla av/spräckt.

Lähtöhinta
6 000 SEK